در حال بارگذاری...
- SMA — میانگین متحرک ساده
- EMA — میانگین متحرک نمایی
- RSI — شاخص قدرت نسبی
- MACD — مکدی
- BB — باندهای بولینگر
- Volume — حجم
- Stochastic — استوکاستیک
- ATR — میانگین محدوده واقعی
قیمت صندوق س صنایع پیشرفت صبا1-بخشی
آخرین قیمت9,062
+0.62%
بیشترین ۱ سال10,248
کمترین ۱ سال9,004
بازده ۱ ساله-9.4%
تاریخچهٔ روزانهاز 2026
صندوق س صنایع پیشرفت صبا1-بخشی در بازارِ صندوق سرمایهگذاری آخرین بار 9,062 معامله/اعلام شده است (بهروزشده 2026-11-02 13:44 UTC). در یک سالِ گذشته میان 9,004 و 10,248 نوسان کرده و نسبت به یک سال پیش 9.4٪ افت داشته است. GeneralMarket 89 جلسهٔ اخیرِ این نماد را نگه میدارد و همهٔ دادهها از طریقِ API در دسترس است.
جلسههای اخیر
| تاریخ | باز | بیشترین | کمترین | پایانی | تغییر |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-11-02 | 9,035 | 9,219 | 9,035 | 9,091 | +0.62% |
| 2026-11-01 | 9,300 | 9,300 | 9,004 | 9,035 | -2.66% |
| 2026-10-31 | 9,300 | 9,300 | 9,270 | 9,282 | +0.19% |
| 2026-10-30 | 9,390 | 9,390 | 9,031 | 9,264 | +0.00% |
| 2026-10-29 | 9,390 | 9,390 | 9,031 | 9,264 | +0.00% |
| 2026-10-28 | 9,390 | 9,390 | 9,031 | 9,264 | -0.31% |
| 2026-10-27 | 9,450 | 9,590 | 9,247 | 9,293 | -2.51% |
| 2026-10-26 | 9,646 | 9,646 | 9,414 | 9,532 | -0.86% |
| 2026-10-25 | 9,700 | 9,750 | 9,590 | 9,615 | -0.42% |
| 2026-10-24 | 9,757 | 9,757 | 9,600 | 9,656 | -1.04% |
نمادهای دیگرِ صندوق سرمایهگذاری
برای دریافتِ برنامهنویسیِ همین قیمت: GET /api/v1/quote/fund:تراست — تعرفههای API